Trzecia część opisu leku i suplementu to informacje dodatkowe. W tej części w sześciu podpunktach opisano dodatkowe informacje o wyrobie farmaceutycznym w usystematyzowany sposób:

3. Informacje dodatkowe

  1. Gdzie kupić lek? W tym punkcie piszemy więcej o jego dostępności. Czy jest łatwo dostępny czy też jego stan magazynowy jest na wyczerpaniu. Znajdziesz tu informację w jakiej aptece najlepiej kupić interesujący cię lek lub suplement diety. Jest to przydatne narządzie zwłaszcza w sytuacji, gdy leku brakuje na rynku.
  2. Cena, ile kosztuje lek? W tym miejscu prezentujemy aktualną cenę leku dostępnego w poszczególnych aptekach.
  3. Zamienniki. Każdy lek ma swoje dostępne zamienniki. Jeśli lek nie jest dostępny w aptece bądź też nie zadowala cię jego cena, możesz kupić zamiennik. I właśnie w tym miejscu prezentujemy listę zamienników leków i suplementów diety. Są to zarówno zamienniki z identyczną ilością substancji czynnych jak i zamienniki z inną ilością tych substancji czynnych stąd też zwróć uwagę na dawkowanie.
  4. Lek na receptę czy bez recepty? W tym miejscu przekazujemy aktualne dane na temat możliwości zakupu lekarstwa. Opisujemy czy lek dostępny jest na receptę czy też jest możliwość zakupu leku bez recepty.
  5. Ulotka. Tutaj możesz pobrać oficjalną ulotkę wprost z rejestru leków prowadzonego przy Ministerstwie Zdrowia. Jest to ulotka w formacie PDF do odczytu na wszystkich urządzeniach, zarówno komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych.
  6. Opinie. W tym miejscu prezentujemy opinie naszych użytkowników na temat prezentowanych lekarstw i suplementów diety. Ty również, jeśli masz swoje spostrzeżenia, podziel się nimi z innymi użytkownikami zostawiając komentarz w przeznaczonym do tego miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *