Gedeon Richter

Gedeon Richter to globalna spółka specjalizującą się w opiece zdrowotnej. Znajdujemy rozwiązania na nieustanie zmieniające się warunki i potrzeby pacjentów na całym świecie. Dostarczamy im leki i środki farmaceutyczne, które pozwalają im lepiej żyć.
Za produkcję leków w Polsce, a także badania i rozwój odpowiedzialna jest spółka Gedeon Richter Polska, mająca swoją siedzibę w Grodzisku Mazowieckim.
Gedeon Richter Polska od początku swego istnienia jest ważnym elementem życia społecznego i gospodarczego zarówno lokalnie, jak i globalnie. Tym, co nas charakteryzuje, są stabilność finansowa i zespół specjalistów mających jasną wizję rozwoju. Takie firmy jak nasza przyczyniają się do stałego wzrostu polskiej gospodarki. Działalność biznesowa Gedeon Richter jest oparta na zasadach etyki, a działalność społeczna to przykład współpracy biznesu z samorządem lokalnym.   W dobie szybkiego postępu technologicznego kluczem do przyszłości jest rozwijanie obszaru badań i rozwoju. Przemysł farmaceutyczny jest szczególnie wymagający pod tym względem, ponieważ jego zadaniem jest dbanie o zdrowie i kondycję społeczeństwa. Z tego względu Gedeon Richter od lat konsekwentnie inwestuje w działalność badawczo-rozwojową oraz innowacje, czerpiąc przy tym z bogatego i długoletniego doświadczenia. Każdego dnia blisko tysiąc osób zatrudnionych w strukturach badań i rozwoju pracuje nad ulepszaniem dotychczasowych oraz tworzeniem nowych leków odznaczających się wysoką jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *