Nasza baza danych środków medycznych zawiera aktualne informacje o lekach i suplementach. Staramy się, aby były kompletne i usystematyzowane oraz dostępne w przejrzysty i przyjazny sposób. Jeśli jednak jakiś użytkownik zauważy nieprawidłowości, błędy czy też nieaktualne dane dostępne w naszej bazie leków, prosimy o wiadomość lub komentarz pod lekiem, abyśmy mogli zareagować.
DataPharm.info jest platformą informacyjną skupiającą oficjalną informację o lekach i suplementach diety i podającą ją lekarzom, farmaceutom i pacjentom w formie gotowej do bezpośredniego i natychmiastowego wykorzystania podczas procesu leczenia.  DataPharm.info zawiera pełną i aktualną informację o lekach, zgodną z wymogami Prawa Farmaceutycznego, z aktualnymi aktami prawnymi Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Rejestracji Leków, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz z Charakterystykami Produktów Leczniczych. DataPharm.info całkowicie i  kompleksowo zaspokaja potrzeby lekarza, farmaceuty i pacjenta w zakresie przepisywania leków, sprzedaży leków i zażywania ich. Wszystkie informacje w serwisie DataPharm.info są zgodne z ChPL każdego leku. Baza informacji fachowej o lekach DataPharm.info jest ciągle aktualizowana,
Baza danych leków DataPharm tworzona jest wspólnie z użytkownikami. Jeśli uważasz, że czegoś na stronie serwisu brakuje, skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Staramy się reagować błyskawicznie na każde zgłoszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *