Biotebal, Clotrimazolum, Groprinosin, Hydroksyzyna, Ketonal, Metronidazol, Nifuroksazyd, Nimesil, Octenisept, Xanax, Sinupret, Neosine, Augmentin i wiele innych zarówno na receptę jak i bez recepty. Datapharm.info.

DataPharm.info

Wyszukiwarka DataPharm.info odpowiada na pytania o opis leków, gdzie kupić na receptę, gdzie kupić bez recepty, wskazania, przeciwwskazania, zalecenia, dawkowanie oraz prezentuje wszelkie inne niezbędne informacje o lekach. DataPharm.info to nowoczesna firma informatyczna skupiająca się w obszarze medycyny i farmakologii od wielu lat. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie lekarzom i farmaceutom oraz pacjentom nowoczesnych narzędzi i sprawdzonych danych, niezbędnych do właściwego i prawidłowego diagnozowania i leczenia pacjentów. DataPharm.info to nowoczesny serwis o zdrowiu i zdrowym trybie życia tworzony przez fachowców dla szerokiej grupy odbiorców. Naszą nadrzędną misją jest edukowanie czytelników i dostarczanie kompleksowej wiedzy na temat zdrowia, medycyny, leczenia i farmakologii. DataPharm.info to wiarygodne źródło wiedzy o zdrowiu. Encyklopedia leków DataPharm.info powstała w oparciu o największą polską bazę produktów leczniczych, z której korzystają zarówno lekarze, jak i pacjenci. Encyklopedia leków DataPharm.info jest aktualizowana cały czas, aby prezentowane informacje, które Państwu przekazujemy były zawsze aktualne. Niezależnie od ukazywania się rozporządzeń Ministra Zdrowia, jako jedyni z niewielu prowadzimy prawdziwą i rzetelną weryfikację aktualnej obecności leków na rynku. DataPharm.info to więcej niż wyszukiwarka leków. To prawdziwie merytoryczny i fachowy indeks leków dla lekarzy, farmaceutów i pacjentów. Od sprawdzonej i aktualnej informacji o lekach zależy cały proces właściwej pracy lekarza i farmaceuty oraz bezpieczeństwo leczenia poprzez dobór odpowiedniego medykamentu z uwzględnieniem wskazań,. przeciwwskazań, ostrzeżeń, interakcji z innymi lekami. To także bezpieczeństwo kobiet w ciąży i karmiących piersią. DataPharm.info to najszybsza pełna informacja o lekach.


Nasz Zespół:

DataPharm - Zespół DataPharm - Zespół DataPharm - Zespół DataPharm - Zespół


Zespół serwisu DataPharm składa się z lekarzy, farmaceutów i oczywiście informatyków. Najważniejsze osoby w zespole to:

Danuta Markowska (lekarz), Krystian Wojtaszek (lekarz), Irena Nowakowska (farmaceuta), Karol Piotrowski (informatyk)


Kontakt:

Wydawnictwo TLPP Publishing

11/F Crawford House, 70 Queen’s Road, Central Hong Kong. E-mail: kontakt@datapharm.info Strona internetowa: https://www.datapharm.info Telefon: +48579642879  od PN do PT w godz. 09.00-16.00. Facebook, Messenger: @datapharm.info


Zobacz także: O nas, Regulamin, Polityka Prywatności, Ostrzeżenie Ostrzeżenie: Przed użyciem jakiegokolwiek leku zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *